מופעי מחווה

גברבנד עם מופע מחווה
לאיימי ויינהאוס

המופע שחובבי איימי ויינהאוס (ולא רק!) לא ירצו לפספס: גברבנד עם מופע מחווה לאיימי ויינהאוס.

מופע מחווה לאיימי ויינהאוס: חובה למעריצים, חוויה לכולם

יש ברפרטואר של איימי ויינהאוס שירים לא מעטים שהפכו ללהיטים ידועים בכל רחבי העולם. יש גם לא מעט מעריצי איימי ווינהאוס בישראל. בין אם אתם חלק מהם או מכירים את הזמרת המוכשרת רק בחצי אוזן מהרדיו, לא תישארו אדישים למופע המחווה של גברבנד.

איימי ווינהאוס נפטרה בשנת 2011, בגיל 27. למרות פטירתה בגיל צעיר כל כך, היא הספיקה למעשה המון בחייה הקצרים. זה קרה כבר לאחר הצגת אלבומה הראשון, אשר הפך מייד להצלחה מסחרית גדולה והצליח גם בקרב מבקרי מוזיקה. ויינהאוס קיבלה בהמשך שורת פרסים ומועמדויות, כולל פרסי גראמי.

"המחווה הישראלית לאיימי ווינהאוס" מבית היוצר של הגברבנד הוא מופע מיוחד ומוקפד. במופע הזה גברבנד בחרו לשתף פעולה עם זמרת מצויינת בשם מיטב שרמן. מיטב היא אישיות כובשת, ויחד איתה המופע נותן ביטוי לסגנונות המוזיקליים השונים בהם השתמשה ויינהאוס (כולל שילובים שונים שלהם) – רית'ם אנד בלוז, סול, ג'אז וסקא. במופע תשמעו כמובן להיטים ידועים שלה כגון Back2Black, Rehab ונוספים, אך לא רק. המופע ירוץ באופן קבוע, בנוסף למופעי המסיבה של הגברבנד.

אנקדוטה מעניינת: הגיטריסט של איימי ויינהאוס מהסיבוב של Back2Black, התארח פעם אצל גברבנד במסגרת מופע מחווה לאיימי ויינהאוס.

למה דווקא מופע מחווה לאיימי ויינהאוס?

גברבנד בוחרת בקפידה את האמנים שלהם היא מבצעת מופע מחווה. היא עושה זאת, על בסיס חיבור מוזיקלי ל-DNA שלה ואהבה לפועלו המוזיקלי והתרבותי של האמן. במקרה זה – מופע מחווה לאיימי ויינהאוס, הזמרת יוצרת היהודייה מבריטניה, שעשתה היסטוריה על להיטיה וסגנונה המיוחד. כך שיש כאן שילוב מנצח, של להקה מקצועית ועתירת ניסיון, עם מופע מחווה לזמרת ששיריה הפכו כבר לחלק מהקלאסיקה המודרנית.

להיכנס לאווירה,
במופע איכותי

הופעות מחווה הן לא דבר של מה בכך. הלהיטים, האווירה, העיבודים המוזיקליים המקוריים – הכל נלקח בחשבון כאשר עורכים מופע כזה. לא מדובר סתם בלמידת המילים והמנגינה וביצוע מספר חזרות. לכל זמרת וזמר סגנון ייחודי, והמופע מבוצע מתוך הערכה לכך ולאחר התעמקות במה שמיוחד באמן ובסגנון. כשם שפעילותו של זמר לחופה היא דבר מיוחד שיש ללמוד היטב ולרכוש בו ניסיון, כך ואפילו יותר לגבי מופע מחווה לאמן ספציפי, במטרה שיהיה אפשר לתת ביטוי אותנטי לסגנונו. אם כי זה לא סתם "חיקוי" של האמן, מאחר שלהקה שמבצעת מופע כזה אמורה להביא גם משהו משלה לבמה. 

מופע מחווה לאיימי ויינהאוס: למה גברבנד?

להקת גברבנד העלתה מופע מחווה לאיימי ויינהאוס כבר לפני 11 שנים, בבארבי, בזאפה וכן באירוע גאלה בתיאטרון "הבימה". הלהקה פעילה מאז שנת 2007 והיא מורכבת ממוזיקאים מנוסים ומוערכים. כשם שאיימי ויינהאוס הייתה ידועה בעירוב סגנונות מוזיקאליים שונים, כך גם גברבנד – מיומנים בשורה ארוכה של סגנונות, בהם סגנונות מודרניים, שנות השישים, רוקנרול ועוד. גברבנד היא מהלהקות הבולטות ביותר במועדוני ההופעות המובילים בתל אביב, והיא גם להקת הבית ב-"בר גיורא". מי שמחפש זמרי חתונות לבטח שמע על להקה זו, שהיא גם להקת קאברים מהבולטות ביותר בארץ. הלהקה יודעת לתת ביטוי נאמן לסגנונם המיוחד של כוכבים שונים. היא גם הופיעה עם שורת אמנים בולטים מהארץ, ביניהם נינט, קרולינה, נטע ברזילי, מוש בן ארי ונוספים.

גברבנד: לאירוע חד פעמי

מעבר לניסיון שלנו בביצוע מופע מחווה לאיימי ויינהאוס והופעות במועדונים, נזכיר לסיום כי גברבנד גם מצליחה ומבוקשת מאוד בתור להקות חתונות. זהו הרכב אירועים ושמחות, עם שליטה מעולה במגוון סגנונות מוזיקליים המתאימים לאירועים כאלה. הלהקה מתאימה עצמה לאופי האירוע וגם עוברת בין מצבי אווירה שונים לאורכו, החל מקבלת פנים שקטה ועד לריקודים מקפיצים ואנרגטיים. לא פחות חשוב, עבור מופע מחווה או עבור האירוע הפרטי שלכם – גברבנד יודעת ליצור קשר מצוין עם הקהל. רוצים אירוע שמח, חד פעמי, סוחף ובלתי נשכח? אז גברבנד היא הכתובת עבורכם. בינתיים תהנו ממופע המחווה, שעושה הרבה כבוד לאיימי ווינהאוס.