אירועי חברה

הגברבנד יהפכו את אירוע החברה שלכם לקרנבל אמיתי!

עם שירים שכולם אוהבים ובשואו סוחף שלא משאיר אף אחד אדיש.

יש לנו מטרה אחת – לעשות שמח!

בזכות הניסיון העשיר שלנו באירועים ושמחות נתאים את הרפרטואר במיוחד בשבילכם, וננגן את השירים שיקפיצו את כולם.

אנחנו מנוסים בעבודה מול חברות ובשתי מילים? עפים עלינו.

למה כדאי להזמין דווקא להקה, עבור אירועי חברה?

התאמה מלאה לדרישות שלכם

להקת קאברים המתמחה באירועי חברה, מספקת גמישות, ולפיכך ניתן להתאים את ההופעה לכל חברה וכמעט לכל סגנון, זה לרוב הרבה יותר מגוון מאשר להקה או זמר רגילים.

גיוון מרבי באפשרויות

אם אתם מחפשים מופע לחברות, חשוב שתדעו שלהקה מקצועית מקומית הינה מיומנת במגוון רחב של סגנונות. זה רלוונטי בישראל אולי יותר מכל מקום אחר, כיוון שכור ההיתוך הישראלי כולל למעשה מוזיקה מכל העולם! במדינה שלנו יש לנו קצת מכל דבר, והודות לכך, ישנן הרבה אפשרויות הרלוונטיות לכם.

זה תמיד נחמד ועושה מצב רוח טוב

כאשר ההופעה מגוונת כל כך, גם העייף, הרציני, המצוברח, השחוק ועוד... יוכלו למצוא את הסיבה ליהנות.

לשבור את השגרה

אירועי חברה עסקיים מתקיימים פעמים רבות לאור הישגים מיוחדים של החברה. אם שוברים את השגרה, כדאי שהאירוע יהיה מעניין.

המחיר יכול להיות אטרקטיבי

מי בעסקים לא מחפש להתייעל? אתם לבטח יודעים שניהול כספים זה עניין של הפרטים הקטנים. אז חשוב שתיקחו בחשבון, שההופעה שלנו לא דורשת אולם מיוחד, לא השכרת ציוד ולא סאונדמן.

יש הרבה אלטרנטיבות, אבל הנה הסיבות לכך שכדאי לכם לשקול גם אותנו

מתלבטים לגבי אפשרויות אחרות עבור אירועי חברה? להלן האפשרויות הנוספות והסיבות לכך שאנו יכולים להוות להם אלטרנטיבה:

 

תקליטן או קריוקי

מוזיקה מוקלטת לא יכולה להתחרות באקשן ובכיף אותו הרכב מוזיקלי בכלל, ואנו בפרט, נביא לאירוע שלכם. אין כמו הופעה חיה של להקת מוזיקאים תותחים ומנוסים (וגם צנועים).

ימי כיף במיקומים מיוחדים

יום כיף באילת, באי קסום ביוון או בחוף נידח, וודאי נשמע נחמד ומיוחד כרעיון עבור אירועי חברה. יחד עם זאת, כל אלו עדיין ממוקמים קצת רחוק, ולעומת זאת, אנחנו ממוקמים היכן שתרצו. רק תנו לנו במה ונעשה לכם אירוע מהנה.

בטן-גב

שוב מסיבת בריכה? זה כבר לא בדיוק רעיון מפתיע עבור אירועי חברה. מה גם, שעובדים רבים לא מרגישים בנוח להיות לבושים כך בפני קולגות מהעבודה. אז אולי תניחו להם כבר? כמה עובדים טובים, חלקם אנשים מופנמים או דתיים. בהופעה שלנו, כולם מרגישים חופשיים להשתלב כרצונם ולפי טבעם. אפילו לא חייבים לשיר או לרקוד.

קומיקאי

סטנדאפ מורכב מאדם אחד על הבמה, והוא בהחלט מהנה. יחד עם זאת, הרבה אנשים מעדיפים מוזיקה וריקודים, קצת לזוז ולהשתחרר. מופעים לחברות, בדגש על מוזיקליים, יוכלו לעשות את זה בצורה מצויינת.

אפשרויות נוספות שאינן בהרכב הבסיסי שלנו:

מה לגבי כלי נשיפה? זה מגניב. דרבוקה למשל, מכניסה חיים לכל אירוע, ובוזוקי זה כמעט כמו להיות ביוון. כולכם צודקים. את כל אלו תוכלו לקבל גם אצלנו, כאפשרויות הרחבה למופע.

במילים אחרות, אנו מכניסים שמחה לאירוע שלכם. יש בארץ לא מעט מוזיקאים מצוינים, המתמחים בסגנון מיוחד ובעיקר במוזיקה המקורית שלהם. יש מי שיחשוב שאמן כזה עדיף על להקה מקצועית. למרות זאת, להקת חתונות מביאה איתה שליטה במגוון רחב של סגנונות מוזיקאליים, יכולת אינטראקציה טובה עם הקהל, מקצוענות ועוד. עבור אירועי חברה, אין כמו להקה מיומנת כזו במטרה להכניס חיים לאירוע שלכם ולספק חוויה בלתי נשכחת.